Üniversite eğitimi almak herkesin hakkı!

Türkiye’de üniversite okumak için sınavlara giriyoruz. Sınavlardan aldığımız puana göre en uygun bölümleri seçiyor ve istemediğimiz alanlardan mezun oluyoruz. 

Bu durum bizim meslek hayatımızı da etkiliyor ve istemediğimiz işlerde çalışmak zorunda kalıyoruz. Peki istemediğimiz bölümleri okuyarak ya da istemediğimiz işlerde çalışarak nasıl mutlu olabiliriz?

Academy Garaj olarak biz, mevcut eğitim sisteminin sorunlarını görüyor ve alternatif çözümler için çalışıyoruz. Türkiye’de ilk defa uluslararası platformlarda geçerliliği olan, dilediğiniz bölümü okuyabileceğiniz, ekonomik fiyatları ile sizi zorlamayacak bir üniversiteyi sizlerle tanıştırmış bulunuyoruz.

Amacımız Türk gençliğinin içinde bulunduğu zorlu koşullar ile mücadele edebilecek düzeylerde eğitim alması, edindiği mesleki eğitimi ile istihdam sağlaması, yeni teknolojiler üretmesi ve bir birey olarak hem kendine hem de ülkesine fayda sağlamasıdır.

shape

Çünkü biz, geleceğinin sınavlarla ertelenmesine ya da yok olmasına karşıyız.  

Gençlerin dilediği bölümleri hiçbir kısıtlama olmadan okumaları. İş ve özel hayatlarında daima mutlu olmalarını sağlamaktır.

Global Dünya’da yerlerini alacak Türk mühendislerin, doktorların, avukatların ve ekonomistlerin kaliteli bir eğitim almalarını sağlamaktır.

0 +
Üniversite Öğrencisi
0 +
Mezun Olan Öğrenci
0 +
Yıllık Eğitim Tecrübemiz
0 +
Farklı Ülkeden Öğrenci